ontmoet ons.

Youri

De man van de content | youri@dontmind.nl

Jaimy

De man van de nullen en enen | jaimy@dontmind.nl

Wouter

De man met de pinpas | wouter@dontmind.nl

Elske

De dame met de rekenmachine | elske@dontmind.nl

Wessel

De man van de beslissingen | wessel@dontmind.nl

Tom

De man van de creativiteit | tom@dontmind.nl

Werken bij Don’t Mind?

Check de vacature

Werken bij Don’t Mind?

Check www.dontmind.nl/vacature

WAT DOE JE NU EIGENLIJK VOOR WERK?!

Als onze iets-te-enthousiaste oma vraagt wat we nou eigenlijk voor werk doen, zeggen we maar dat we reclame maken op internet. Want van begrippen als Facebook Pixel, Retargeting, Storytelling, AdWords, Adobe InDesign en andere marketing-termen wordt ze duizelig..

zij die zich reeds hebben bekeerd.

klaar om eruit te springen?

contact.

Contact